Nowoczesne apartamenty w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa

Krowodrza to wygodna i przyjazna lokalizacja dla osób, którym zależy na odnalezieniu wytchnienia i spokoju nie rezygnując jednocześnie z licznych atutów wynikających z życia w centrum miasta. Bezproblemowy dojazd i dostęp do Starego Miasta (zaledwie 20 minut pieszo), liczne punkty rekreacyjne oraz usługowe w okolicy to gwarancja codziennego komfortu.

Dla rodzin
z dziećmi

Dla osób żyjących aktywnie

Dla mieszkańców ceniących najwyższy komfort

Zielone tereny

To skąpana w parkach okolica. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Młynówka Królewska z Aleją Grottgera, w bliskiej okolicy znajdziemy również Park Krakowski, Park Jordana czy też Park Kleparski. Mazowiecka 115, to idealny wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób ceniących aktywny wypoczynek.

Nowoczesny styl architektoniczny

Prostota i klasyczna elegancja to niewątpliwe atuty Mazowieckiej 115. Duża ilość przeszkleń, ceglane elementy, proste linie i wykończenia tworzą spójną, nienachalną koncepcję wizualną, która zgrabnie wpisuje się w otoczenie. Mazowiecka 115 to nowoczesna koncepcja architektoniczna, która dzięki czterem odrębnym segmentom fasady przywodzi na myśl pierzeje dostojnych kamienic Starego Miasta.

Wspólny ogród o powierzchni 500 m2

Przestronny, pięknie zaaranżowany ogród to przede wszystkim strefa wytchnienia od miejskiego zgiełku. Nastrojowe oświetlenie, wielobarwna, zróżnicowana roślinność oraz strefa relaksu z ławkami i hamakami, tworzą idealną, kameralną przestrzeń do spotkań i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Mieszkania z dużą ilością
światła dziennego

Duże okna, niska zabudowa okolicy, brak możliwości jej dalszej rozbudowy oraz znaczne odległości do sąsiadujących budynków gwarantują dostęp do dużej ilości naturalnego światła.
86

mieszkań o różnej powierzchni

Balkon, taras, a może ogród?

Wszystkie mieszkania posiadają dostęp do balkonu, tarasu lub ogrodu. Wybierz najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb wariant. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają ogrody, te na najwyższych kondygnacjach tarasy, a pozostałe wyposażone są w wygodne balkony.

47

miejsc postojowych

5

pięter + poddasze

8

mieszkań dwupoziomowych

2

osobne klatki schodowe

5

stanowisk ładowania pojazdów elektrycznych

9

lokali z tarasami

2

windy

Wygodna lokalizacja

Ul. Mazowiecka w dzielnicy Krowodrza, to tętniące życiem serce Krakowa, z łatwym dojazdem i wygodnym dostępem pieszym do Starego Miasta i alei Trzech Wieszczów. Popularne miejsca rozrywki, kultury, biznesu i spotkań znajdują się tuż o krok. Krowodrza to zielona dzielnica bogata w parki i zielone skwerki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Młynówka Królewska z Aleją Grottgera, w bliskiej odległości również parki: Kleparski, Krakowski i Jordana.

Nowoczesna architektura

Nowoczesny styl to propozycja dla osób, które cenią prostotę i klasyczną elegancję. Proste fasady łączą dużą ilość szklanych i ceglanych elementów. 4 różne segmenty budynku kojarzą się z pierzeją kamienic Starego Miasta tworząc niepowtarzalną, gościnną atmosferę.

Zabytkowy akcent

Nowoczesna zabudowa łączy się w tym miejscu z zabytkowym fragmentem Krakowa. Część budynku to odnowiona, pozostająca pod nadzorem konserwatora zabytków, zabudowa z końca XIX wieku, w której niegdyś znajdowała się karczma.

Balkony, tarasy i ogrody

Każde z mieszkań, w zależności od metrażu i umiejscowienia, posiada odrębny balkon, taras lub ogród.

Prywatny wspólny ogród

Dla dyspozycji mieszkańców powstał duży, funkcjonalnie zaaranżowany wspólny ogród o powierzchni 500 m². To wytchnienie od miejskiego zgiełku. Nastrojowe oświetlenie, wielobarwne kwiaty i trawy tworzą przytulny, sprzyjający odpoczynkowi nastrój. Na miejscu między innymi hamaki, ławki i stoliki szachowe w otoczeniu dużej ilości zieleni.

Słoneczne przestrzenie

Mazowiecka 115 to ogrom naturalnego światła. Duże okna, niska zabudowa oraz ekspozycja na różne strony świata zapewnią doskonałe doświetlenie mieszkań.

Mieszkania z możliwością łączenia

Większość mieszkań oferuje możliwość łączenia w poziomie lub w pionie. Idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują większego metrażu.

Usługi i sklepy na parterze

Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe i sklepy, odpowiadające na najpilniejsze potrzeby mieszkańców.

Biuro sprzedaży

Kazimierza Wielkiego 51
30-074 Kraków+48 730 637 064kontakt@mazowiecka115.plGodziny pracy:poniedziałek-piątek:
9.00-18.00
sobota: 10.00-15.00
Klaudia JodłowskaOffice Manager
+48 730 637 064klaudia@mazowiecka115.pl

Skontaktuj się z nami

Poznaj swój nowy dom