Jesteśmy DES.
Patrzymy w przyszłość,
nie zapominając o przeszłości

Od 1981 roku specjalizujemy się w pracach budowlano-konserwatorskich. Za naszym doświadczeniem stoi ponad 360 zrealizowanych z sukcesem projektów.

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe remonty i adaptacje obiektów zabytkowych w pełnym zakresie: od prac konstrukcyjno - budowlanych poprzez prace budowlane zewnętrzne, prace konserwatorskie, po prace związane z adaptacją i wykończeniem wnętrz. Do naszych specjalności należy zaliczyć remonty elewacji tynkowych, remonty elewacji ceglanych, remonty dachów oraz wykonanie izolacji pionowych i poziomych, konserwację budownictwa drewnianego, renowację.

Różnorodne umiejętności i specjalizacje, które posiadają zatrudnione osoby sprawiają, że gwarantujemy najwyższy poziom naszych usług.

385

zrealizowanych
projektów

187

zmodernizowanych
budynków

40

lat doświadczenia
w branży

132

zatrudnionych
specjalistów

Historia

Firma budowlano – konserwatorska „DES” powstała w 1981 roku przy Gminnej Spółdzielni w Michałowicach. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w pracach budowlano -konserwatorskich w województwach Małopolskim i Śląskim. Założyciel firmy Henryk Dowgier dba by o zabytki troszczył się zespół wykwalifikowanych pracowników.

Za zasługi na rzecz ratowania zabytków polskiej kultury, założyciel został wyróżniony przez prezydenta RP Orderem Odrodzenia Polski.

Biuro sprzedaży

Kazimierza Wielkiego 53
(czarny pawilon obok budynku 51)
30-074 Kraków

kontakt@mazowiecka115.plGodziny pracy:poniedziałek - piątek:
9.00-17.00
Zapraszamy również do umówienia
innego, dogodnego dla Państwa
terminu spotkania.
+48 531 553 839klaudia@mazowiecka115.pl

Skontaktuj się z nami

Poznaj swój nowy dom